וירוס כופר

ענן גיבוי לעסק

אם פתחתם עסק, או שיש לכם עסק או חברה גדולה ועדיין לא עשיתם ענן גיבוי – סביר להניח שנתקעם כמה שנים מאחור, אם זה המצב, הגיע הזמן להתעורר ומהר, כי הנתונים והמידע שיש לכם בעסק יכולים ביום אחד להיעלם ולכם לא יהיה את מי להאשים חוץ מאשר את עצמכם.
כיום רובם המוחלט של בעלי המקצוע עברו כבר לגיבוי ענן ויש לזה סיבה ממש מוצדקת – האחסון, הגיבוי והתפעול הוירטואלי תמיד יהיה עדיף על פתרונות פיזיים שיכולים תמיד להיהרס, להישבר ולהיות מושמדים ברמה הפיזית שמן הסתם תשפיע גם על שמירת המידע החשוב של העסק שלכם.

גיבוי מידע חשוב

צריך להבין דבר אחד ברור! כאשר מדובר על סכנה של איבוד מידע חשוב של העסק שלכם – יש סיכון גם שבו העסק שלכם פשוט יום אחד יפסיק לעבוד, ואכן יש המון מקרים על אנשים שאיבדו את הונם רק בגלל טעויות של גיבוי אשר היה ניתן למנוע בקלות רבה.
לכן בשביל למנוע את המבוכה הרבה ואת עוגמת הנפש, חשוב מאוד שיהיה לכם גיבוי ענן מקצועי ושהחברה אשר תספק עבורכם את כל השירות הזה תהיה חברה מקצועית עם מוניטין וניסיון של שנים רבות בעולם הזה.
הרבה מאוד בעלי עסקים לא יודעים איפה בכלל מוצאים שירות אמין, החודשים בסופו של דבר הופכים לשנים, ולבסוף נשארים ללא גיבוי ענן, שזה אולי אחד הדברים הכי מסוכנים שאתם יכולים לעשות לעסק שלכם בשנת 2019.
אם הינכם חוששים מכך שאתם לא יודעים ממי לצרוך שירותי גיבוי ענן הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להתייעץ מתחומכם, עם חברים קרובים או משפחה, אין ספק שאחד מהם יוכל להמליץ על חווית שירות טובה שהייתה לו.
כיום אפשר להגיד בברור כי ענן גיבוי מתאים לכל סוגי העסקים, זה לא משנה אם יש לכם חנות קטנה למכירת כובעים או חברת ענק לייצור צעצועים – כאשר זה מגיע אל גיבוי ענן עדיף לא להסתבך יותר מדי וליהנות משירות מקצועי.
בסופו של דבר העסקים אשר מתלבטים יותר מדי ולא בוחרים ענן גיבוי יציב שיהיה לעסק שלהם מסתכנים יום יום באיבוד מידע חשוב במיוחד ויקר ביותר לעסק שלהם.

כמה עולה לעשות ענן גיבוי מקצועי?

העלויות משתנות כמובן בין חברה לחברה, ישנן חברות אשר מציעות מחירים שעלולים לגרום לכם להרים גבה, וישנן כאלה שיציעו לכם “מסלולי פרימיום” אשר יגרמו לכם לא לרצות לפתוח את הכיס בשל הדרישה המוקצנת למחיר, גם כאן, כמו בכל שירות, עדיף תמיד ללכת על האמצע ולבחור בשירות שיוכל לענות על הצרכים שלנו. אנו ממליצים בחום על RedX – שירותי מחשוב לעסקים .

Call Now Button